وبینارهای آتی باشگاه

وبینار استراتژی شرکتهای ایرانی در سال 1401

شروع وبینار:   14 اسفند 00 – ساعت 19:00

لینک ثبت نام : https://eseminar.tv/wb57294

همواره برنامه ریزی برای سال جدید از دغدغه های اصلی مدیران و صاحبان مشاغل میباشد. برنامه ریزی دقیق و آگاهانه و اجرای درست آن تضمین کننده حرکت شرکتها در مسیر اصلی و نائل شدن به اهداف استراتژیک می باشد. لذا وبینار استراتژی شرکتهای ایرانی در سال 1401 به تمامی شرکت کنندگان نحوه برنامه ریزی درست و دقیق متناسب با اهداف سازمان را آموزش خواهد داد. این وبینار توسط مهندس فاضل وارسته در روز شنبه  14 اسفند که روز احسان و نیکوکاری میباشد از ساعت 19 الی 21 برگزار  و تمامی عوایدی وبینار بمنظور تهیه عیدی برای کودکان بی سرپرست هزینه خواهد گردید.

نزدیک به 30 سال هست که هر سال در اسفند ماه و در آستانه عید باستانی نوروز و بهار طبیعت، مردم مهربان ، نیکوکار  و خیر کشور عزیزمان ایران در هفته ای تحت عنوان  هفته احسان و نیکوکاری در 14 اسفند در برنامه ای ارزشمند که تبلور نوع دوستی، ابراز حس نیکوکاری و مهرورزی آنان است دست های پر محبت و عاطفه خویش را بر سر خانواده های نیازمند و کودکانشان می کشند. از این رو در راستای عمل به وظیفه اجتماعی خود وبینار استراتژی شرکتهای ایرانی در سال 1401 را طراحی نموده و انشالله در روز 14 اسفند روز احسان و نیکوکاری برگزار خواهد نمود.

هدف از اجرای این وبینار : به مناسبت فرارسیدن روز احسان و نیکوکاری تمامی عواید حاصل از این وبینار بمنظور تهیه عیدی برای کودکان بی سرپرست هزینه خواهد شد.

دعوت : از تمامی علاقمندان و خیرین و نیکوکارانی که تمایل دارند ما را در این راه همراهی نمایند صمیمانه دعوت میشود تا با حضور در این وبینار بزرگ و ضمن فراگیری اصول تدوین استراتژی برای شرکت و سازمان خود در این امر خیر هم سهیم باشند.

مخاطبین

تمامی افراد نیکوکار

مدیران ارشد و میانی شرکتها

صاحبان مشاغل

مدیران استارت آپها

مدیران صنایع کوک و متوسط ایرانی

مدیران واحد تحقیق و توسعه صنایع بزرگ

مدیران محصول

دانشجویان فعال در حوزه های مختلف کسب و کار

دسته‌بندی‌ها: مدیریت /  مدیریت استراتژیک ،  مدیریت بازرگانی ،  مدیریت پروژهاستارتاپی و کارآفرینی /  کسب و کار ،  کوچینگ کسب و کار ،  توسعه استارتاپ

ارسال نظر