انتشار نسخه 23.12 نرم افزار Primavera P6

شرکت Oracle آخرین بروزرسانی نرم افزار (Primavera P6 Professional (PPM را اواخر سال 2023 با نسخه 23.12 منتشر کرد.

مدیریت پروژه ها در سازمانهای پروژه محور با

Primavera P6 23.12

Primavera P6

انتشار نسخه P6 PROFESSIONAL 23.12

قبل از اینکه بریم سراغ دانلود نرم افزار پریماورا Primavera P6 ابتدا در مورد تغییرات ایجاد شده در ورژن جدید این نرم افزار مدیریت و کنترل پروژه های سازمانی توضیحاتی را ارائه میدهیم.

P6 Professional 23.12 توسط ( Oracle) منتشر شده است و در اینجا نگاهی به آنچه در این نسخه جدید وجود دارد می اندازیم. آخرین نسخه دارای چند ویژگی جدید مفید است. با ما باشید تا آنچه را در P6 Professional 23.12 وجود دارد بررسی کنیم.

3 ویژگی برتر در این نسخه P6 Professional 23.12 که فکر می کنم برای کاربران بسیار مفید خواهد بود، عبارتند از:

در ادامه امکانات جدید نرم افزار پریماورا را بیشتر توضیح میدهیم:

جستجوگر پروژه بهبود یافته است

دو گزینه جدید به کادر گفتگوی Project Checker اضافه شده است که به شما امکان می دهد دامنه بررسی ها را فقط به بررسی های 1 (بسیار مهم) و 2 (مهم) محدود کنید و فقط خطاهای یافت شده توسط گزارش را گزارش کنید.

این گزارش شامل یک جدول تفکیک در بالا است که به شما این امکان را می‌دهد تا نتایج گزارش را برای انواع و شدت بررسی‌های خاص بررسی کنید. همچنین، می‌توانید کل گزارش را مشاهده کنید.

توجه به این نکته مهم است که Project Checker باید در طول پیکربندی پایگاه داده فعال شود. اگر اتصالات پایگاه داده خود را از خط فرمان پیکربندی کنید، پارامتر /ProjectCheckerEnabled را می توان روی true تنظیم کرد تا Project Checker فعال شود. نه تنها Superusers Admin می توانند Project Checker را اجرا کنند، بلکه Project Superusers هم می توانند آن را در برابر پروژه هایی که به Project Superuser دسترسی دارند اجرا کنند.

داده ها را از اکسل مستقیماً در P6 Professional قرار دهید

می‌توانید داده‌های Microsoft Excel را مستقیماً در سلول‌های صفحه گسترده P6 Professional جای‌گذاری کنید. به عنوان مثال، هنگامی که در حال برنامه‌ریزی تکالیف دوره آینده هستید، می‌توانید از آیتم Range Paste در منوی زمینه (کلیک راست) برای جای‌گذاری داده‌های کپی‌شده از یک برگه اکسل در سلول‌های صفحه گسترده که در P6 Professional انتخاب کرده‌اید، استفاده کنید. همچنین می توانید چندین سلول را از صفحه گسترده P6 Professional با استفاده از آیتم Range Copy در منوی زمینه کپی کنید و سپس آن سلول ها را در Microsoft Excel جای گذاری کنید.

هر کاربر می تواند پروژه ها را از صفحات گسترده وارد کند

برای وارد کردن فایل‌های XLSX به پروژه، دیگر نیازی به اختصاص پروفایل Superuser Project به کاربر نیست. تا زمانی که به یک کاربر یک نمایه امنیتی جهانی اختصاص داده شود که شامل امتیاز Import XSLX است، آنها می توانند صفحات گسترده را در قالب XLSX وارد کنند.

تعداد پروژه ها در یک گروه را در صفحه پروژه ها ببینید

هنگامی که نمای شما از صفحه پروژه ها گروه بندی می شود، می توانید ستون تعداد پروژه را اضافه کنید تا ببینید در هر گروه چند پروژه وجود دارد.

اصلاح محاسبه محدودیت نقش

اگر انتخاب کنید که محدودیت نقش محاسبه‌شده بر اساس محدودیت‌های منابع اولیه نمایش داده شود، می‌توانید محدودیت را با استفاده از منابع فعال در P6 Professional در برگه تنظیمات کاربر، تجزیه و تحلیل منابع انتخاب کنید.

ویژگی اکسپورت CPP بهبود یافته است

از P6 Professional هنگام اتصال به پایگاه داده EPPM، می توانید چندین پروژه و خطوط پایه مرتبط با آنها را در قالب CPP صادر کنید. قالب های صادراتی برای فرمت CPP که در P6 ایجاد شده اند در P6 Professional موجود هستند. صادرات فایل‌های فرمت CPP از P6 Professional از یک سرویس شغلی در P6 استفاده می‌کند. پس از تکمیل فرآیند صادرات، کاربران حرفه‌ای P6 می‌توانند فایل صادر شده را از کادر گفتگوی وضعیت شغلی در P6 Professional دانلود کنند.

تقویم های تکراری تغییر نام دادند

تقویم های تکراری به طور خودکار با یک نام منحصر به فرد تغییر نام می دهند. اگر چندین فرآیند همزمان در یک مجموعه داده در پس‌زمینه اجرا شوند، گاهی اوقات ممکن است به‌طور تصادفی تقویم‌های تکراری ایجاد شوند. در P6 Professional 23.12 مشکل حل شده است.
دانلود نرم افزار پریماورا Primavera P6
این متن را هم بخوانید… ( تفاوت پراجکت با پریماورا)

باشگاه

باشگاه حل مسئله صنایع و توسعه آموزش وارسته از سال 1400 با اهداف کلان در جهت یاری رساندن به سازمانها ، شرکتهای بزرگ و کوچک و ارائه راهکارهای نوین علمی و عملی متولد شده است. امید است با یاری خداوند به این مهم دست یابیم.

ارتباط با ما

تهران 

شماره تماس :       09126951019

ایمیل:           info@baham-ie.ir